LG PUBG TGL ikinci dönemi Nisan ayı takımları ve grupları belli oldu!

13 Nisan Cuma günü saat 17:00’da A, B, C ve D Gruplarının maçlarıyla başlayacak LG PUBG TGL Nisan 2. haftanın grupları ve takımları aşağıdaki şekilde belirlendi.

Mücadeleleri izlemek için twitch.tv/battlegroundstr adresinden bizleri takip etmeyi unutmayın. Maçların yanı sıra sürpriz hediyeler ve canlı anlatım sizlerle olacak. Discord kanalımıza da katılım göstermeyi unutmayın, bunun için turnuva oyuncusu olmak zorunda değilsiniz.

A Grubu

  1. TEAM K-PUBG
  2. Team Anatolian Eagles
  3. The Wolves
  4. Team GOLDLİGHT
  5. 2kebab
  6. TEAM MIGHTY
  7. All Must God
  8. Yılan Hikayesi
  9. KUNEFE GLOBAL
  10. CoraxAlpha
  11. Scarlet Diamonds
  12. #Unknowns
  13. GamerinDibi
  14. 7UP GUYS
  15. Rookies Esports
  16. Şelale Esports
  17. Royal Black
  18. Bor Warriors
  19. NightSoldiers e-Sports
  20. Dörtlü Priz

B Grubu

  1. Adam Kaçta
  2. BEAR SPECIAL FORCES
  3. Meskalin E-Sports
  4. ALCHOLİC BİLBAO
  5. Black Mace e-Sports
  6. Tomorrow’s Players
  7. Special Forces of Azerbaijan
  8. Team Pandas
  9. Later Gaming
  10. Street Rules
  11. Geyikler E-Sport
  12. MIKESPORT
  13. RevengePassangers
  14. ANATOLIAN WOLVES
  15. WE WILL ROCK YOU
  16. Brutality
  17. Galaxy Esports
  18. TEAM GORA
  19. DAU eSports
  20. Violent Dream

C Grubu

  1. Otto team
  2. DireWolfs
  3. Euronymous
  4. BABUŞ TEAM
  5. Ventinlive
  6. Game-eX
  7. Dark Saviors
  8. Thin Air
  9. Team Vortex
  10. Epidemie Company
  11. adana01
  12. Olympique Limon
  13. Fung-Hu
  14. AboveMyEgo
  15. GAZGELİYO(GG)
  16. Kızıl Elma
  17. Valley’s Cavalries
  18. GOLLGELER
  19. SECOND
  20. TeamConoS

D Grubu

  1. Turkish Brothers Team
  2. Kermit E-Sports
  3. Team Unity
  4. Prison Victims
  5. Team Eslorex
  6. Team Need 5.56
  7. Team Twitcherzz
  8. CSA e-Spor
  9. ESU Gaming
  10. KK-Wolves
  11. GameParam.com E-sport Club
  12. Sublime Team
  13. 13
  14. Apaches
  15. WARSONG GAMİNG E-SPORTS
  16. VAGRANCY
  17. TeamRuling
  18. Fıııft Adam Çatıdaymış
  19. BE RIGHT BACK
  20. Nox Vera E-Sports

E Grubu

  1. Nema Problema
  2. KTO Karatay E-Sports
  3. Ballas-Esports
  4. Team 2K
  5. Roket Takımı
  6. AdamsinLaDoncu
  7. Vadi eSports
  8. BaBaAküYok
  9. EscapeOrDie
  10. Prison Fedaileri
  11. KünyesizlerESC
  12. Just For Mine
  13. an Awkward E-Sports Club
  14. Kolsuzlar e-Sport
  15. MOD-Z
  16. LosersClub
  17. Metro2GamerArena
  18. Team Pyrrhus
  19. Lufity
  20. Team Aduket

F Grubu

  1. Team Baskonoia
  2. Team WildHunters
  3. Liv E-sports
  4. DEU eSports
  5. Army Shake
  6. Twenty Six
  7. LegenDs
  8. Gravity Scream
  9. TheGotham
  10. Celestial Crew
  11. Rookies
  12. HeadShot
  13. Armada Esport
  14. Anatolian Bulls
  15. Thinking
  16. Last Whisper E Spor
  17. The Unrivalled
  18. Chosen Four
  19. FreeXpro
  20. Dazzle Visage Gaming Club

G Grubu

  1. Team Unmessbar
  2. Alya İnternet Kafe
  3. Legacy
  4. NoTags
  5. Tall Game Arena
  6. Partridge Hunted
  7. AndeliBozji E-Spor
  8. Glavia e-Sports
  9. ODINGRACE
  10. Eternal Gaming
  11. ByburTeam
  12. GaGaGameTV
  13. Bursa-Espor
  14. ÇAY TV
  15. Rivaled E-sport
  16. AdaNetGames
  17. Voice of War
  18. FourPercent
  19. Energy e-Spor
  20. Oyun LAB

H Grubu

  1. Team Del Patron
  2. Gong-G
  3. Drunken Sailors
  4. GPAS Gaming
  5. Mighty Koalas e-spor
  6. Team UNINVITED
  7. Attack on Pandas
  8. Dire Wolves
  9. Rampage.
  10. DIG
  11. Alpha Wolves E-spor
  12. CRIPS E-SPORTS
  13. TeamMS
  14. CryptiC
  15. MASTAŞ
  16. Loot Kavmi
  17. Team Quality
  18. BLUE BLOODS
  19. Team Oberon
  20. Massive five

Başvuru yapan bütün takımlarımıza teşekkür eder, gruplarda yerini alan takımlarımıza da başarılar dileriz.

Nisan ayında yer alamayan takımlarımız için de Mayıs ayında yapılacak başvurular ile tekrardan şanslarını deneyebileceklerini hatırlatmak isteriz.