Nisan ayının son hafta grupları belirlendi! Mayıs kayıtları da çok yakında başlıyor.

LG PUBG TGL, 27 Nisan Cuma günü A, B, C, D ve 28 Nisan Cumartesi günü E, F, G, H Gruplarının maçlarıyla devam ediyor. Nisan 5. haftanın grupları ve takımları aşağıdaki şekilde belirlendi;

A Grubu (27 Nisan Cuma, 17:00)

  1. ANATOLIAN WOLVES
  2. CRIPS E-SPORTS
  3. AndeliBozji E-Spor
  4. KünyesizlerESC
  5. Adam Kaçta
  6. KUNEFE GLOBAL
  7. Turkish Brothers Team
  8. SECOND
  9. Army Shake
  10. EscapeOrDie
  11. Game-eX
  12. Sublime Team
  13. MOD-Z
  14. Drunken Sailors
  15. Fung-Hu
  16. Gong-G
  17. Attack on Pandas
  18. Bor Warriors
  19. ALCHOLİC BİLBAO
  20. Apaches

B Grubu (27 Nisan Cuma, 17:00)

  1. GaGaGameTV
  2. Team GOLDLİGHT
  3. Bursa-Espor
  4. Otto team
  5. Geyikler E-Sport
  6. Eternal Gaming
  7. #Unknowns
  8. Alya İnternet Kafe
  9. Dark Saviors
  10. ÇAY TV
  11. Nox Vera E-Sports
  12. Rookies Esports
  13. DAU eSports
  14. Thinking
  15. Nema Problema
  16. 7UP GUYS
  17. Olympique Limon
  18. NightSoldiers e-Sports
  19. Later Gaming
  20. Prison Fedaileri

C Grubu (27 Nisan Cuma, 17:00) (Canlı Yayın)

  1. Şelale Esports
  2. Team Vortex
  3. TeamRuling
  4. Vadi eSports
  5. Legacy
  6. Black Mace e-Sports
  7. Brutality
  8. Epidemie Company
  9. Partridge Hunted
  10. ESU Gaming
  11. Metro2GamerArena
  12. Team Quality
  13. Team Pandas
  14. Energy e-Spor
  15. 13
  16. Celestial Crew
  17. BE RIGHT BACK
  18. Team UNINVITED
  19. Dire Wolves
  20. Rampage

D Grubu (27 Nisan Cuma, 17:00)

  1. GPAS Gaming
  2. Thin Air
  3. DEU eSports
  4. Anatolian Bulls
  5. Team Eslorex
  6. TeamConoS
  7. Roket Takımı
  8. Violent Dream
  9. NoTags
  10. CryptiC
  11. WE WILL ROCK YOU
  12. Dazzle Visage Gaming Club
  13. Street Rules
  14. Team Baskonoia
  15. Voice of War
  16. Meskalin E-Sports
  17. Euronymous
  18. TeamMS
  19. BLUE BLOODS

E Grubu (28 Nisan Cumartesi, 14:00) (Canlı Yayın)

  1. VAGRANCY
  2. GameParam.com E-sport Club
  3. Yılan Hikayesi
  4. DireWolfs
  5. Alpha Wolves E-spor
  6. DIG
  7. Team Unity
  8. AboveMyEgo
  9. BEAR SPECIAL FORCES
  10. Last Whisper E Spor
  11. KK-Wolves
  12. Team WildHunters
  13. Rivaled E-sport
  14. Massive five
  15. Kızıl Elma
  16. Tomorrow’s Players
  17. Glavia e-Sports
  18. Twenty Six
  19. FreeXpro
  20. Tall Game Arena

F Grubu (28 Nisan Cumartesi, 17:00) (Canlı Yayın)

  1. Royal Black
  2. TEAM MIGHTY
  3. Just For Mine
  4. Mighty Koalas e-spor
  5. Team 2K
  6. CSA e-Spor
  7. Gravity Scream
  8. LosersClub
  9. Oyun LAB
  10. RevengePassangers
  11. GOLLGELER
  12. MIKESPORT
  13. The Unrivalled
  14. Liv E-sports
  15. WARSONG GAMİNG E-SPORTS
  16. Team Aduket
  17. Galaxy Esports
  18. TheGotham
  19. HeadShot
  20. ODINGRACE

G Grubu (28 Nisan Cumartesi, 14:00)

  1. AdamsinLaDoncu
  2. LegenDs
  3. Ballas-Esports
  4. an Awkward E-Sports Club
  5. 2kebab
  6. Rookies
  7. Team Oberon
  8. TEAM K-PUBG
  9. Team Unmessbar
  10. Lufity
  11. MASTAŞ
  12. Scarlet Diamonds
  13. GamerinDibi
  14. Ventinlive
  15. Team Del Patron
  16. Chosen Four
  17. The Wolves
  18. TEAM GORA
  19. Prison Victims
  20. ByburTeam

H Grubu (28 Nisan Cumartesi, 17:00)

  1. BaBaAküYok
  2. Kolsuzlar e-Sport
  3. FourPercent
  4. Team Twitcherzz
  5. BABUŞ TEAM
  6. Dörtlü Priz
  7. Armada Esport
  8. Fıııft Adam Çatıdaymış
  9. Team Anatolian Eagles
  10. Loot Kavmi
  11. Team Pyrrhus
  12. All Must God
  13. Team Need 5.56
  14. Kermit E-Sports
  15. adana01
  16. KTO Karatay E-Sports
  17. CoraxAlpha
  18. GAZGELİYO(GG)
  19. Valley’s Cavalries
  20. AdaNetGames

Karşılaşmaları izlemek için twitch.tv/battlegroundstr adresinden bizleri takip etmeyi unutmayın! Discord kanalımıza da turnuva oyuncusu olmadan da her zaman katılabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Gruplarda yerini alan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.