23 Haziran saat 11:00’da Volkswagen Arena Büyük Final için kapılarını açıyor!

Etkinliğe sayılı günler kaldı ve büyük bir heyecanla sizlerin karşısına çıkmayı bekliyoruz. Birbirinden heyecanlı anlara ev sahipliği yapacak LG PUBG TGL finali, canlı yayınla olduğu gibi etkinlik alanında da sayısız eğlenceye ev sahipliği yapacak.

11:00’da kapılarını açacak Volkswagen Arena’nın fuaye alanı gelen izleyicilere özel içeriklerle dolu olacak. Cosplayerlar, özel fotoğraf alanları, röportajlar, sponsorların katılımcılarımıza özel teknoloji alanları, demo standları ve daha fazlası alanda bu heyecanı bizlerle paylaşanları bekliyor olacak.

Siz de takımınızı desteklemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız biletinizi GAMESATIŞ BİLET SAYFASI‘ndan alabilirsiniz.

Fuaye alanında sizleri bekleyen sürprizleri kaçırmamak için kısaca etkinlik akışlarımızı da sizlerle paylaşalım;

  • 11:00’da Kapıların açılışı ve fuaye alanı etkinliklerinin başlangıcı. Online yayın için de geri sayım başlangıcı.
  • 11:30’da Sunucu ve moderatörlerin turnuvaya dair sohbeti.
  • 12:00’da Açılış seremonisi ve oyuncuların yerlerini alışı.
  • 13:00’da Maçların başlangıcı.

Erangel maçı ile başyacak finalde, 3 Erangel ve 2 Miramar haritası ile toplamda 5 maç yapacağız. Ufak aralarla devam edecek maçlarda heyecan hiç kesilmeden devam edecek.

Maç aralarında analiz masasından yorumlar, takımlarla röportaj ve alandaki isimlerle yapılacak sohbetler, katılımcılarımız ve online izleyicilerimizle olacak.

Maçların ardından genel sıralamada yerini alan takımlar belirlenecek ve kazananlarla birlikte ödül seremonisi başlayacak.

Daha büyük PUBG organizayonlarına giden ilk adımımız LG PUBG TGL görkemli bir finalle son bulacak, fakat takımlarımız ve izleyicilerimizle daha çok rekabet arenasına çıkmaya devam edeceğiz. Büyük finalin büyük heyecanını sizlerle beraber yaşayalım!

PUBG Türkiye TAMGame Ekibi