LG PUBG TGL Nisan ayı 3. Hafta (20-21 Nisan) takımları ve grupları belli oldu!

20 Nisan Cuma günü saat 17:00’da A, B, C ve D; 21 Nisan Cumartesi günü E, F, G ve H Gruplarının maçlarıyla devam edecek LG PUBG TGL Nisan 3. haftanın grupları ve takımları aşağıdaki şekilde belirlendi.

Mücadeleleri izlemek için twitch.tv/battlegroundstr adresinden bizleri takip edebileceğinizi, ve maçların yanı sıra sürpriz hediyeler kazanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Discord kanalımıza da turnuva oyuncusu olmadan da her zaman katılabileceğinizi belirtmek isteriz.

Group A (April 20th – Friday, 17:00)

  1. VAGRANCY
  2. Royal Black
  3. The Wolves
  4. CoraxAlpha
  5. Bor Warriors
  6. NightSoldiers e-Sports
  7. ALCHOLİC BİLBAO
  8. Team GOLDLİGHT
  9. Bursa-Espor
  10. Team Unmessbar
  11. DireWolfs
  12. Army Shake
  13. Anatolian Bulls
  14. Vadi eSports
  15. Otto team
  16. KünyesizlerESC
  17. Eternal Gaming
  18. Sublime Team
  19. MIKESPORT
  20. 13

Group B (April 20th – Friday, 17:00)

  1. GaGaGameTV
  2. AndeliBozji E-Spor
  3. Team Quality
  4. All Must God
  5. 2kebab
  6. GamerinDibi
  7. Team Anatolian Eagles
  8. Nema Problema
  9. Brutality
  10. Lufity
  11. Mighty Koalas e-spor
  12. SECOND
  13. KTO Karatay E-Sports
  14. EscapeOrDie
  15. ÇAY TV
  16. NoTags
  17. adana01
  18. Glavia e-Sports
  19. Nox Vera E-Sports
  20. TEAM K-PUBG

Group C (April 20th – Friday, 17:00)

  1. GameParam.com E-sport Club
  2. GPAS Gaming
  3. Later Gaming
  4. TEAM GORA
  5. GAZGELİYO(GG)
  6. Valley’s Cavalries
  7. Prison Victims
  8. Meskalin E-Sports
  9. Chosen Four
  10. Adam Kaçta
  11. Rookies Esports
  12. Team Twitcherzz
  13. Team Unity
  14. Team WildHunters
  15. #Unknowns
  16. AboveMyEgo
  17. an Awkward E-Sports Club
  18. WE WILL ROCK YOU
  19. Special Forces of Azerbaijan
  20. Just For Mine

Group D (April 20th – Friday, 17:00)

  1. Thin Air
  2. LegenDs
  3. Apaches
  4. Prison Fedaileri
  5. Twenty Six
  6. TheGotham
  7. HeadShot
  8. TEAM MIGHTY
  9. Team Vortex
  10. Gravity Scream
  11. Alpha Wolves E-spor
  12. Team Pandas
  13. KK-Wolves
  14. Roket Takımı
  15. Dörtlü Priz
  16. Team Eslorex
  17. Geyikler E-Sport
  18. Massive five
  19. WARSONG GAMİNG E-SPORTS
  20. Drunken Sailors

E Grubu (April 21st – Saturday, 14:00)

  1. Kolsuzlar e-Sport
  2. Celestial Crew
  3. FreeXpro
  4. Tall Game Arena
  5. ODINGRACE
  6. ByburTeam
  7. AdaNetGames
  8. Liv E-sports
  9. Yılan Hikayesi
  10. TeamRuling
  11. Dark Saviors
  12. Alya İnternet Kafe
  13. BABUŞ TEAM
  14. ESU Gaming
  15. Oyun LAB
  16. Team Pyrrhus
  17. Team 2K
  18. Armada Esport
  19. CryptiC
  20. Street Rules

F Grubu (April 21st – Saturday, 17:00)

  1. AdamsinLaDoncu
  2. Galaxy Esports
  3. Team UNINVITED
  4. Dire Wolves
  5. Rampage
  6. TeamMS
  7. BLUE BLOODS
  8. DEU eSports
  9. Ballas-Esports
  10. Last Whisper E Spor
  11. GOLLGELER
  12. MOD-Z
  13. BEAR SPECIAL FORCES
  14. The Unrivalled
  15. Game-eX
  16. Fıııft Adam Çatıdaymış
  17. KUNEFE GLOBAL
  18. 7UP GUYS
  19. LosersClub
  20. Partridge Hunted

Group G (April 21st – Saturday, 14:00)

  1. Olympique Limon
  2. CRIPS E-SPORTS
  3. Kızıl Elma
  4. Şelale Esports
  5. Team Oberon
  6. TeamConoS
  7. Metro2GamerArena
  8. Violent Dream
  9. Legacy
  10. Energy e-Spor
  11. Black Mace e-Sports
  12. CSA e-Spor
  13. DAU eSports
  14. Thinking
  15. Epidemie Company
  16. Ventinlive
  17. Euronymous
  18. BE RIGHT BACK
  19. Kermit E-Sports
  20. Team Need 5.56

Group H (April 21st – Saturday, 17:00)

  1. BaBaAküYok
  2. ANATOLIAN WOLVES
  3. Tomorrow’s Players
  4. FourPercent
  5. Team Del Patron
  6. RevengePassangers
  7. Turkish Brothers Team
  8. Rivaled E-sport
  9. MASTAŞ
  10. Dazzle Visage Gaming Club
  11. DIG
  12. Rookies
  13. Voice of War
  14. Fung-Hu
  15. Scarlet Diamonds
  16. Team Baskonoia
  17. Attack on Pandas
  18. Team Aduket
  19. Gong-G
  20. Loot Kavmi

We wish good luck for all teams.